Dech & Sound Healing

Co můžeš očekávat od vedeného dechu?

Eliška je certifikovanou instruktorkou Wim Hof metody, jehož vzorec bude v jejím jemném a laskavém provedení také součásti.

Mezi benefity patří např. tzv. dočasná respirační alkalóza. Stav, kdy se mírně zvyšuje pH krve a zbavujeme se nahromaděné kyselosti v těle, což je pro naše zdraví velmi přínosné.

Díky hlubokým nádechům a zapojení bránice přispěješ k lepšímu proudění lymfy a následnému zbavování toxinů.

Budeš se nadechovat do plných plic a tím tak kapacitu plic díky jejich elasticitě zvyšovat.

Utišíš roztěkanou " all over the place " mysl zaseklou v minulosti, nebo trápící se nad budoucností. Budeš tady a teď. V klidu. V bezpečí.

Dostaneš se do převahy parasympatické nervové dominance, tedy do stavu relaxace a regenerace.

Co můžeš očekávat od meditace?

Připomenu Ti, že je v pořádku se bez výčitek zastavit.

Že minulost je za Tebou a už se v ni nechceš rejpat.

Pomůžu Ti uvolnit emoce, které jsi plně v bezpečném prostředí neprožila, aby Te zbytečně netížily a nedělaly problémy na fyzické úrovni.

Budeš vedet, že si zasloužíš vše, co si přeješ.


Co Tě čeká na gongové lázni ?

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat.

Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém.

Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohmotné tělo. Během soundhealingu budete mít prostor ponořit se sami do sebe.