KURZY

Všechny moje kurzy Vás seznámí s teorií metody WIM HOFA. Záleží jen na Vás, jak hluboce se do metody chcete ponořit, aproto nabízím kurzy jak základní / jednodenní tak komplexnější / víkendové anebo kuzry individuální. Všechny kurzy vedu vědomě, laskavě a s ohledem na Vás, na Váš stav a Vaše potřeby, nikdy nejste do ničeho nuceni.

MUSÍM MÍT PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI? 

Ne, žádné předchozí zkušenosti s otužováním nebo vedeným dýcháním nejsou potřeba. Stačí si přinést plavky, ručník, zápisník a něco na psaní. 

JAKÝ KURZ VYBRAT?

JEDNODENNÍ

ZÁKLADNÍ jednodenní kurz pro představení WIM HOFOVY metody a základy dýchání. 

Tento kurz Vám ukáže, jak Wim Hof dýchání působí na naši fyziologii. Nacvičíte si správné provedení dechového vzorce a několik kol vedeného dýchání. Dále představím teorii chladové terapie. 

A na závěr si můžeže vyzkoušet dobrovolnou koupel v ledové vodě. 

VÍKENDOVÝ 

KOMPLEXNÍ víkendový kurz specializující se na celkovou transformaci vědomí.

Víkendové kurzy jsou spojené s meditací, jógou a kromě WIM HOFOVY metody představují další nástroje k zdravému životnímu stylu

Během celého víkendu trénujeme nácvik správného dechového vzorce a teiorii chladové terapie spolu s koupelemi v ledové vodě.

INDIVIDUÁLNÍ 

Nechcete být součástí větších skupin lidí a preferujete individuální přístup? 

Nabízím soukromé, individuální provázení WIM HOFOVOU metodou, kdy Vás naučím, jak posílit imunitu, snížit stress a celkově zlepšit zdraví.

Vždy dle Vašeho tempa a Vašich schopnostech Vám pomůžu účinně propojit mysl a tělo. Spolu odkryjemeskrytý potenciál a sílu, která je v každém z nás .

TEAMBUILDING

Chcete svým zaměstnancům zlepšit výkonnost, soustředěnost v práci a vzájemné vztahy? 

WIM HOF metoda je skvělou volbou. Jde o transformační zážitek přinášející dlouhodobé benefity. Přidejte se ke všem elitním sportovcům a business leaderům, kteří si již  uvědomili dosud zanedbávanou sílu práce s myslí a její schopnost "take it to the next level"
Kontaktujte mě pro více informací. Délka, cena i konkrétní program je dle dohody. 

NOVĚ KURZY POUZE V ŽENSKÉM KOLEKTIVU

PRO KOHO KURZY  NEJSOU VHODNÉ?

Pro osoby s epilepsií a těhotným ženám se WH dýchání v době těhotenství nedoporučuje. Musíme být obezřetní při závažných srdečních chorobách a raději konzultovat s lékařem.