🌊 PLAVBA CHORVATSKO 🌊

Už jsi někdy snila o útěku od všedních starostí na místo, kde čas ztrácí svůj význam? 

Mám pro Tebe týden plný klidu, odpočinku a nabití životní energií na palubě luxusního katamaránu, který klouže tichými vodami chorvatských ostrovů. 

A co víc, tento týden bude Tvým klíčem k odemčení tajemství vědomého dechu, meditace, jógy i otužování pod vedením certifikované instruktorky. 

Během dne budete objevovat skryté zátoky, koupání v křišťálově čistém moři a učení se, jak pomocí dechových technik a otužování ovládat svůj stres a obnovit svou vnitřní sílu. 

Večery jsou časem pro hluboké meditace pod hvězdným nebem, sdílení zážitků s novými přáteli a užívání si ticha, které přináší pravý odpočinek. 

Tato plavba je Tvojí šancí opět se spojit se svým já, obnovit svou energii a vrátit se do každodenního života s novou silou a jasností. 

Nenech si ujít tuto jedinečnou příležitost k objevení krás Chorvatska a k hluboké osobní transformaci. 

Místa jsou omezená, aby bylo zajištěno osobní vedení a prostor pro každou účastnici. 

Zarezervuj si Tvé místo na palubě nyní a připrav se na týden, který změní Tvůj život. 

POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTA

💜 Zapomeň na stres a objev klid v srdci. 💜

V ceně: transport minibusem z ČR konkrétně z Prahy a Brna a zpět, kapitánské služby, snídaně ( na palubě je k dipozici kuchyně, můžeme tedy nakoupit lokální potraviny a bude možné jist v restauracich na mistech, kde zastavime), program, tj, nic dále nedoplácíte, ale to co a jak budete obědvat a večeřet je na každé z nás. Před plavbou bude vytvořena WhatsApp skupina, kde se domluvíme na detailech.


Budeme přejíždět do různých měst a ostrovů - Brač, Hvar, Šolta, Korčula, Lastova, Vis... které si ješte společně upřesníme.


Místa jsou omezená na 8 žen, aby bylo zajištěno osobní vedení a prostor pro každou účastnici.

Uvnitř jsou pro vás k dispozici 4 dvoulůžkové kajuty s vlastní sprchou a wc

vybavená kuchyň, lednice, mrazák, sporák, trouba, nádobí, gril


Pobytem Tě provede Eliška Ehrenbergerová


🔹 Wim Hof Method instructor Level 2

🔹 CRQH Practicioner Level 2

🔹 Certifikovaná instruktorka jógy

🔹 Certifikovaná fitness trenérka (mnoho dalších doplňkových kurzů v tomto odvětví)

🔹 Absolventka 6ti měsíčního BREATHMASTERY kurzu s Dan Brulé

🔹 Absolvetka Oxygen Advantage pro ženy

🔹 Týdenního meditačního pobytu s Dr. Joe Dispenza

Žena, která překonala poruchy přijmu potravy, sebepoškozovací a sebedestruktivní tendence.

Závodila v kulturistice, takže ženské energie by ses v ní před lety nedohledala. Ztratila na tři roky menstruaci, brečela na záchodech, že je příliš ošklivá na to, aby vyšla mezi lidi ven …

Mysl ovládala Elišku a ne Eliška mysl.

Teď je tomu naopak.

Dvakrát vyšla na Sněžku prakticky v plavkách, uběhla půlmaraton bez předchozího tréninku, dokáže hodiny meditovat a manifestovat dle svých přání.

Je mistryni vlastního nervového systému a zdraví její a všech, na kterých jí záleží je pro ni na prvním místě a proto se stala empatickou a instruktorkou a koučkou, která s Tebou najde řešení a pomůže podívat se pravdě do očí.

Pomohla stovkám lidí, byla s Wimem Hofem na dvou expedicích, učila se od Dr. Joe Dispenzy i zakladatele kvantového energetického léčení Dr. Douglase Lehrera.


✨ Buď součástí naší komunity silných a inspirativních žen, které, stejně jako Ty, hledají způsob, jak žít plnější a spokojenější život. ✨