O MNĚ

Uběhnout půlmaraton bez předchozího tréninku, nebo vyjít na Sněžku v kraťasech a podprsence, je něco, co by mi před rokem přišlo nemožné.


Objevení Wim Hofovi metody mi však ukázalo, že limity lidského výkonu jsou úplně jinde.

Dalo mi to však mnohem více, než to.
Dalo mi to klidnou mysl bez stresu a sebevědomí, které mi chybělo.
To je něco, čeho jsem i přes skvělé sportovní výkony a výhry v kulturistických závodech nedosáhla.


Vydala jsem se tedy z pozice osobní fitness trenérky na cestu více do nitra.
Začala pravidelně aplikovat dechovou metodu Wima Hofa, bylo to během covidu, kdy jsem trpěla úzkostmi a tohle byla okamžitá pomoc.
Studené sprchy mi dodaly pocit nezastavitelnosti a chlad jako nástroj mi dodal celkově odvahu žít život tak, jak chci já.


Jsem i instruktorkou jógy a po absolvování týdenního pobytu s Dr. Joe Dispenza i nadšenkyní do meditací.


Utratila jsem statisíce za vzdělání, rozvojové kurzy a pobyty, abych byla nejlepší verzí sebe sama a mohla tak být i inspirací a motivací pro ostatní. 

Prošla jsem si poruchy příjmu potravy, trauma z dětství, které zanechalo pocit, že nejsem dost dobrá a chtěná. To vše je už ale minulostí. Uvědomila jsem si vlastní hodnotu a sílu a to samé probouzím ve vás. 


Kurzy určené výhradně ženám se staly úžasným prostředím, kde vidím jiné ženy nabírat druhý dech a brát život do vlastních rukou. 

Velmi mne také baví zprostředkovat zážitek Wim Hof metody pro firmy. Nejen, že je to prostředí plné stresu a tak je budovat odolnost vůči němu na místě. Posune to také každého jednotlivce na cestě sebe rozvoje a pak přirozeně následně celý tým o level výš.